Контакти:

Поштова адреса:
м.Біла Церква,
б-р.Олександрійський,17

Телефон:
(0456) 39-02-89
             39-02-92

Електронна адреса:
mysunflower@i.ua

"Соняшник"
в facebook
Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Центр позашкільної освіти
та професійного самовизначення учнівської молоді
"СОНЯШНИК"
Центр позашкільної освіти
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
ГУРТКІВ ЦПО "СОНЯШНИК"
на 2019/2020 н.р.
Центральний корпус, бульвар Олександрійський, 17

Центральний корпус                        Філіал ЦПО "Соняшник"                

 
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
ГУРТКІВ ЦПО "СОНЯШНИК"
на 2019/2020 н.р.
Філіал ЦПО "Соняшник", вул.. Некрасова,139

 
Дислокація гуртків ЦПО "Соняшник"
на базі інших закладів освіти
2019/2020н.р.

БСШ №1
Гурток петриківського розпису "Азалія",
керівник Красніцька - Луцик Л.М.
І група: понеділок, п'ятниця - 14.00-16.00, (4 год.)

ДНЗ №8 "Золотий півник"
І група: середа, четвер - 15.15-15.45
ІІ група: середа, четвер - 15.50-16.25

БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня"
Театральна студія "Пролог", керівник Яковенко Т. С.
Вівторок
І група: 13.15-14.55
ІІ група: 15.00-16.35
ІІІ група: 16.40-18.15
Четвер:
І група: 13.40-15.15
ІІ група: 15.20-16.55
ІІІ група: 17.00-18.35 (12 год.)

Гурток "Природа і здоров'я", керівник Громадська К.Є.
вівторок, четвер - 16.00-18.00 (4год.)

Ляльковий театр "Фантазія", керівник Громадська К.Є.
вівторок, четвер - 14.00-16.00, (4год.)

Гурток народознавства, керівник Ільюшина Т.П.
вівторок, четвер - 14.00-17.00, (6год.)

Гурток "Молоді господарочки", керівник Стрельчук Т.М.
вівторок, середа - 14.25-16.00, (4 год.)

БЗШ №4
Гурток "Моя майбутня професія", керівник Гаврилюк О.І.
понеділок
І група : 13.00-14.45
ІІ група: 15.00-17.00
вівторок
І група: 13.00-14.45
ІІ група: 15.00-17.00
середа
І група: 13.00-14.45
ІІ група: 15.00-17.00 (12год.)

БЗШ№5
Гурток бісероплетіння "Намистинка", керівник Гутник В.М.
понеділок
І група:        14.35-15.20
ІІ група:        15.25-17.00
середа
І група:        13.15-14.50
ІІ група:        14.55-16.30
п'ятниця
І група:        14.35-15.20
ІІ група:        15.25-17.00 (10год.)

Університет майбутнього вчителя, керівник Цимбал Т.Д.
Вівторок - 15.00-18.00 (ЦПО "Соняшник") (3 год.)
Четвер - 16.00-18.00 (2 год.)

Гурток йоги, керівник Плигань Н.В.
середа - 13.15-15.40
субота - 12.00-14.25 (6 год.)

БЗШ№6
Клуб "Майстерня здоров'я", керівник Красильнікова О.І.
понеділок
І група: 13.00-14.35
ІІ група: 14.40-16.15
середа
ІІІ група: 16.00-17.35
п'ятниця
І група: 13.00-14.35
ІІ група:14.40-16.15
субота
ІІІ група: 16.00-17.35 (12год.)

БЗШ№7
Гурток бісероплетіння "Намистинка", керівник Гутник В.М.
І група
вівторок -        12.40-15.05
четвер -        12.40-15.05 (6 год.)
ІІ група        
вівторок -        15.10-16.45
четвер -        15.10-16.45 (4 год.)

БНВО "Звитяга"
Гурток бісероплетіння "Намистинка", керівник Гутник В.М.
понеділок - 12.40-14.15
п'ятниця - 12.40-14.15 (4год.)
гурток образотворчого мистецтва , керівник Коробко В.І.
понеділок - 13.00-15.00
п'ятниця - 13.00-15.00 (4 год.)

БСШ №9
Клуб "Майстерня здоров'я", керівник Красильнікова О.І.
субота 09.45-11.20
Друге заняття
Вівторок, четвер ЦПО "Соняшник" 15.30-17.00 (6 год.)

Гурток арт-терапії, керівник Яценко С.М.
середа - 16.00-18.00 (2 год.)
вівторок - 14.00-16.00 БЗШ №21 (друге заняття)

БСШ№12
Клуб гармонійного розвитку дітей, керівник Бобло Л.П.
І група: понеділок, вівторок, середа - 13.30-15.05
ІІ група: понеділок, середа - 15.15-16.50

БНВО ЗОШ№15 - ДЮСОК
Студія образотворчого мистецтва "Вернісаж", керівник Гуменюк В.В.
середа,  п'ятниця - 13.00-15.00 (4год.)

БСПМШ№16
Зразкова студія образотворчого мистецтва "Берестяночка",
керівник Коробко В.І.
І група:        понеділок - 16.30-19.30
середа - 16.40-19.40 (6 год.)
ІІ група:        вівторок - 15.00-16.15
четвер - 15.00-16.15 (4 год.)
ІІІ група:        вівторок - 16.20-17.35
четвер - 16.20-17.35 (4 год.)
ІУ група:        вівторок - 17.40-19.00
               середа - 15.00-16.35
               четвер - 17.40-19.00 (6 год.)

БСЗШ№19
Гурток "Комп'ютерна азбука", керівник Цимбал Т.Д.
понеділок , середа - 15.00-16.30 (4 год.)

Гурток йоги, керівник Плигань Н.В.        
вівторок, п'ятниця - 14.00-15.30 (4 год.)

Гурток образотворчого мистецтва "Веселий олівець",
керівник Гуменюк В.В.
понеділок, четвер
І група: 14.00-15.30 (4 год.)
ІІ група: 15.40-17.10 (4 год.)

Ляльковий театр, керівник Громадська К.Є.
середа, п'ятниця - 13.00-15.00 (4год.)

БЗШ №20
Клуб гармонійного розвитку дітей, керівник Бобло Л.П.
ІІІ група: четвер, п'ятниця - 13.30-14.45
ІУ група: четвер, п'ятниця - 14.55-16.10

БЗШ №21
Гурток арт-терапії, керівник Яценко С.М.
вівторок - 14.00-16.00 (2 год.)
середа - 16.00-18.00, БСШ№9 друге заняття

БЗШ№22
хореографічний колектив "Мозаїка", керівник Матківська О.С.
І група:        понеділок - 13.50-15.10
четвер - 12.50-14.10 (4 год.)
ІІ група:        понеділок - 15.15-16.30
вівторок - 14.00-15.35
               четвер - 14.15-15.45  (6 год.)

БЗШ№23
Гурток петриківського розпису, керівник Красніцька - Луцик Л.М.
середа, четвер - 13.00-15.00 (4год.)

Білоцерківський колегіум
Гурток образотворчого мистецтва,
керівник Клеймьонова Л.В.
понеділок, середа 14.40-16.15 (4 год.)

Педагогічний коледж
Гурток довузівської підготовки "Архітектура і дизайн",
керівник Гуменюк В.В.
п'ятниця - 16.00-19.00 (3 год.)
середа - 15.30-18.30, ЦПО "Соняшник" друге заняття

Коледж сервісу та дизайну
Гурток "Пошиття та дизайн одягу",
керівник Дацька Л.Р.
вівторок, четвер - 16.00-18.00 (4 год.)

Гурток "Основи перукарської майстерності та візажу",
керівник Юденко Я. І.
вівторок, п'ятниця - 15.00-18.00 (6 год.)

Технолого-економічний коледж
Гурток "Азбука бізнесу та підприємництва",
керівник Кокоша В. М.
понеділок, середа - 15.30-18.00 (6 год.)

Професійно-технічне училище
ім.. П.Р. Поповича
Гурток "Слюсарна справа",
керівник Кравченко В. П.
понеділок , середа - 14.30-16.30 (4 год.)

Гурток "Ресторанне обслуговування",
керівник Присяжнюк М. В.
вівторок, четвер - 15.30-17.30 (4 год.)



Директор ЦПО "Соняшник"                                        В.Д. Гутник