Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Центр позашкільної освіти
та професійного самовизначення учнівської молоді
"СОНЯШНИК"
Центр позашкільної освіти
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Репетиції вокального ансамблю «Співограй» на свіжому повітрі у «зеленій залі» танцмайданчика «Клітка».
Добре, що осінь цього року така тепла...
       
       Онлайн-виставка дитячих малюнків "Перлини осені" студії образотворчого мистецтва "Акварелі" , керівник Бобло В.М.
       Роботи виконані в різних нестандартних техніках малювання.


       
       До дня домашнього улюбленця дітки підготували чудових звіряток, пташечок та милих плазунів. Бо саме своїм котикам, цуцикам і навіть хом'якам діти віддають свою любов і довіряють найбільші таємниці.
       Всі іграшки зліплені дітками на заняттях гуртка "МИТЦІ" (керівник гуртка ліплення Людмила Чубачкіна)  мають в своїй основі використані в побуті пластикові речі. Еко-іграшку я придумала з метою навчити дітей піклуватися про природу, як спосіб переробки сміття та економії  власних та батьківських коштів. Адже, не використовуючи жорсткої основи, витрачається багато пластиліну, іграшка мнеться в руках і довго сохне, або виріб дуже маленький.
       Для роботи використовуємо пластик: різні стаканчики, яйця з ляльок Лол та інших іграшок, залишки з "кіндерів" і подібне, геометр фігурки, старі мильниці, кришки від бутлів і пляшок, пляшечки з йогуртів, води, коробочки з маргарину, оселедців і ще безліч всілякого непотрібу.
Кожен виріб унікальний і неповторний, як і кожен з нас.
       Робота, на відміну від олійного пластиліну та глини, нелегка. В його складі борошно і клей, який швидко сохне. Складність роботи полягає у фактичній неможливості виправлення помилок. Матеріал потребує точного і швидкого виконання. Дитина вчиться сприймати візуально розмір та пропорції (щоб очі були однакового розміру, щоб ручки і ніжки були недовгі-некороткі. Постійно робить вибір. Хочу такий колір, в мене кепка, а не капелюх, не буду бичка - зліплю кота. Таких рішень за урок приймається безліч. Задоволення, сумніви, невпевненість..., радість, гордість!!! діти відчувають з кожним вибором. Хвалю за відстоювання своєї точки зору (свого обргунтованого вибору). Творча задача і самостійно прийняте рішення - це основне. Далі досягнення цілі, робота в колективі, майстерність і т.п.
       Дитина яка ліпить має зв'язок очі-мозок-руки, адже побачене плоско, потрібно перетворити на об'єм. Не не лише геометрія та інші науки -це розуміння життя. Ліплення в майбутньому допоможе майстру стати творцем. Хірург від Бога, майстер-золоті руки, умілець , так називають людей з високою кваліфікацією. "Золоті руки" ростуть з дитинства. Саме до такого кваліфікованого спеціаліста ( хірурга, пекаря, автомеханіка, перукаря, шевця, кондитера, стоматолога і т.п.) ми звертаємось.
       В школі дітки не лише вчаться способам і прийомам виготовлення: довгих і коротких, товщих і тонких циліндрів, конусів, кругів, кілець, куль, а й виліплюють свої фантазії ти найпотаємніші мрії. Переступаючи стереотипи, цілеспрямовано йдуть до своєї цілі. Працюють з допомогою качалок, ножиць, лінійок, різноманітних стек, різних форм, терточок, а головне вмілих ручок та творчого натхнення)).

Переможці міського етапу обласного фотоконкурсу «Неосяжна моя, Україно!»
МОРЕ на картині! МОРЕ в спогадах! МОРЕ у мріях!

       Не дивлячись на те, що за вікном панує прохолодна осінь, у школі рукомистецтва "Креатив" тепла і затишна атмосфера. Наші рукодільниці і рукомитці завершують роботу над картиною "Морське дно". І з сонячними і яскравими враженнями діляться своїми спогадами про літній відпочинок на морі.

       Кожна картина неповторна, особлива, індивідуальна. Кожну з них можна довго розглядати і в кожній знаходити щось нове і цікаве, не таке як в іншій. Адже кожен учень сам підбирав кольори для своїх морських фігурок і сам розміщував морських жителів на картині.

       Вітаємо театральну студію "Пролог" (керівник - Тетяна Яковенко)  з ІІ місцем  у обласному фестивалі дитячих театральних колективів "Театральні обрії"!!!
       За посиланням можете познайомитися із творчим доробком колективу - виставою "Аліса в країні Чудесно-чудній"
https://youtu.be/TacMRL9PP-w

"До України серце прихилю"

       Вітаємо переможців та призерів міського онлайн-конкурсу юних поетів "До України серце прихилю"!
Твори, які автори представили на конкурс, засвідчують високий патріотизм юних білоцерківців, їх національну гордість, глибоке розуміння значимості подій на Майдані, захоплення мужністю й героїзмом захисників рідної землі на сході України, любов'ю до свого народу, рідного краю, його історії.

       Цьогоріч  перемогу здобули:
У віковій категорії 1-4 класи:
І місце - Іванова Єлизавета, учениця 2 класу БСПМШ №16.
ІІ місце - Ототюк Поліна, учениця 2 класу БЗШ №6.

У віковій категорії 5-8 класи:
Гран-прі - Говорун Аліна, учениця 6 класу БСПМШ №16.
І місце - Корольов Євген, учень 8 класу БСПМШ №16.
І місце - Соколова Софія, учениця 5 класу Ліцею "Білоцерківський колегіум".
І місце - Кузьменко Артем, учень 5 класу Ліцею "Білоцерківський колегіум".
ІІ місце - Семенівська Анастасія, учениця 7 класу БЗШ №18.
ІІІ місце - Юсупова Тетяна, учениця 5 класу БСПМШ №16.

У віковій категорії 9-11 класи
І місце - Тітарчук Ліана, учениця 9 класу БСПМШ №16.
ІІ місце - Коляда Альона, учениця 11 класу БЗШ №18.
ІІ місце - Балабух Вікторія, учениця 10 класу БСПМШ №16.
ІІ місце - Нентуш Артем, учень 10 класу БЗШ №4.
ІІІ місце - Радзевич Софія, учениця 10 класу БЗШ №4.

       Бажаємо всім юним поетам подальших творчих успіхів, хай гідність і свобода, любов до України та її народу будуть дороговказом вашого життя!

Контакти:

Поштова адреса:
м.Біла Церква,
б-р.Олександрійський,17

Телефон:
(0456) 39-02-89
             39-02-92

Електронна адреса:
mysunflower@i.ua

"Соняшник"
в facebook
Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу
з новорічної флористики "Новорічна композиція"!

І місце - Дудчик Анну, вихованку школи рукомистецтва "Креатив" (кер. Дудчик І.Д.),  за роботу "Нова радість стала", номінація "Сюжетна композиція".
ІІ місце - Главак Валерію, вихованку народного художнього колективу "Студія петриківського розпису "Азалія" (кер. Красніцька-Луцик Л.М.), за роботу "Птаха на крилах зиму принесла", номінація "Новорічна картина чи колаж".
ІІ місце - Добрівський Ярослав, вихованець студії образотворчого мистецтва "Акварелі" (кер. Бобло В.М.), за роботу "Різдвяний оберіг", номінація "Новорічний вінок".
ІІ місце - Сіволапова Анастасія, вихованка студії образотворчого мистецтва "Палітра" (кер. Клеймьонова Л.В.), за роботу "Новорічна гірлянда", номінація "Новорічний подарунок".

       Бажаємо нашим гуртківцям та їх керівникам творчого натхнення, здоров'я та нових перемог!

"Зачаруй мене розмовою - українською мовою"

       Міський онлайн конкурс, присвячений Дню української писемності та мови "Зачаруй мене розмовою - українською мовою", відбувся. Публікую роботи вихованців театральної студії "Пролог" ЦПО "Соняшник", які були представлені на конкурc.
       Ці творчі роботи не вибороли призових місць, але достойні уваги
       Тож бажаю вам,шановні глядачі, приємного перегляду
       А вихованцям театральної студії натхнення та творчих успіхів!

       Вітаємо з заслуженим ІІ місцем Євгена Гришка, вихованця театральної студії "Пролог" ЦПО Соняшник,  в міському онлайн конкурсі до Дня української писемності та мови "Зачаруй мене розмовою - українською мовою"
       Дякуємо організатору онлайн конкурсу - відділу культури та туризму Білоцерківської міської ради. Сподіваємося, що цей конкурс буде щорічним.
       А Євгену бажаємо подальших творчих успіхів!

"Піньята до мого свята"

       Протягом кількох занять учні школи рукомистецтва "Креатив" чаклували над створенням незвичайних кульок - над створенням піньят.
       І ось диво-кулі готові! Діти з піднесеним настроєм понесли їх додому.
       Вдома матусі наповнять чарівні кульки солодощами, покладуть маленькі сюрпризи і надійно закупорять отвори.
       А дітлахи вже з нетерпінням чекають на свято, аби з друзями влаштувати цікаві розваги з своїми чудо-піньятами!
Ось і діждались вечорниць на Андрія...

       На таких вечорницях завжди лунали пісні, жарти, сміх. Хлопці та дівчата залицялися один до одного та ще й приказували: "Я, святий Андрію, конопельки сію, дай же, Боже, знати з ким весілля грати". А ще здіймали "Калитку", яка уособлювала Сонце.        
       Напередодні свята вихованці театральної студії "Пролог" ЦПО "Соняшник" відтворили обряд купання "Калити" в зразковому музеї народного побуту "Світлиця"
       Вітаємо всіх Андріїв з іменинами!
"Право очима дитини"

       Вітаємо наших переможців щорічної обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку "Право очима дитини"!

       У номінації "Графіка":
I місце  - Нагаївська Дарина, вихованка зразкового художнього колективу "Студія образотворчого мистецтва "Берестяночка" (керівник - Коробко В.), робота "Кожна дитина має право на отримання інформації, що відповідає віку дитини".
II місце - Ніколаєнко Артем, вихованець студії образотворчого мистецтва "Акварелі" (керівник - Бобло В.), робота "Я маю право працювати".

       У номінації "Живопис":
I місце - Волкова Аріна, вихованка студії образотворчого мистецтва "Акварелі" (керівник - Бобло В.), робота "Право на життя".
I місце - Мошенець Анна, вихованка студії образотворчого мистецтва  "Палітра" (керівник - Клеймьонова Л.), робота "Я маю право на сім'ю".

       Щиро вітаємо гуртківців та їх керівників, бажаємо творчої наснаги і нових перемог!

       Пишаємося нашими переможцями та учасниками міського онлайн-конкурсу до Дня української мови та писемності "Зачаруй мене розмовою - українською мовою"!

       У номінації "Поетичні твори" перемогу здобули:  Гришко Євген, вихованець театральної студії "Пролог" (керівник - Яковенко Т.),  Янова Вікторія, Лапшин Максим, Кукса Ірина, вихованці зразкового художнього колективу "Ляльковий театр "Фантазія" (керівники - Громадська К. та Сесьомко І.).

       У номінації "Дуети" вибороли призове місце Юлія Якименко та Вікторія Яритик, солістки народного художнього колективу "Вокальний ансамбль "Співограй" (керівник Гаврилюк О.).

       У номінації "Сольний спів" переможцями стали Забіло Вікторія і Виговська Софія, солістки народного художнього колективу "Вокальний ансамбль "Співограй".

       Щиро бажаємо гуртківцям та їх керівникам подальших творчих успіхів і нових досягнень!

Театральноа студія "Артистик"

       17 грудня у філіалі Цпо "Соняшник" відбулося свято "Від Миколая до Різдва".
       Вихованці славили Миколая Чудотворця: співали, танцювали,читали молитви, вірші та отримали смаколики.
       Для батьків готується відео версія.
       Творімо добро! Зі святом!

       Найстарші вихованці театральної студії "Артистик" (кер. Друзь О.Г.) яскраво візначили день святого Миколая!!!