Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Центр позашкільної освіти
та професійного самовизначення учнівської молоді
"СОНЯШНИК"
Центр позашкільної освіти
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
"Знай і люби свій край"

У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини" було дистанційно проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

За підсумками конкурсу гуртківці ЦПО "Соняшник" здобули такі перемоги:

У номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво"

І МІСЦЕ - БЕЖЕНАР ЮЛІЯ,  вихованка студії образотворчого мистецтва "Акварелі" (керівник - Бобло Валентина Миколаївна), робота "Рідний куточок мого краю".                                

І МІСЦЕ - ГАНДЗЮК ОЛЬГА , вихованка народної студії петриківського розпису "Азалія"  (керівник - Красніцька - Луцик Людмила Марянівна), робота "Моє село - моя колиска".                        

ІІ МІСЦЕ - ЧУБАЧКІН ОЛЕКСАНДР, вихованець  гуртка ліплення "Митці" (керівник - Чубачкіна Людмила Михайлівна), робота  "Квітковий край".        

У номінації "Образотворче мистецтво"

І МІСЦЕ - НАГАЇВСЬКА ДАРИНА , вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва "Берестяночка" (керівник - Коробко Валентина Іванівна), робота "Яким би нам не випав шлях..."                
І МІСЦЕ - ДУДЧИК АННА, вихованка школи рукомистецтва "Креатив" (керівник - Дудчик Ірина Дмитрівна), робота "У снах приходе рідний край".        

І МІСЦЕ - ЗЕЛЕНА ВІКТОРІЯ, вихованка студії образотворчого мистецтва "Палітра" (керівник - Клеймьонова Людмила Володимирівна), робота "Золото Карпат".        

Вітаємо наших переможців та їх педагогів і бажаємо нових звершень!

По річці Рось під прапорами України!

       Вже котрий рік юні туристи Центру позашкільної освіти "Соняшник" під керівництвом досвідчених педагогів, професіоналів своєї справи Пантюшенка В.М. та Пантюшенко Н.Г. вирушають у водний похід по рідному краю.
       От і цього року, в перший тиждень липня, їх маршрут проліг від містечка Володарка до Білої Церкви. Над туристськими човнами учасників водного походу майоріли прапори України: синьо-жовтий - державний, червоно-чорний - бойовий та малиновий - козацький.
       Кошти на організацію цієї цікавої мандрівки Валерій Миколайович Пантюшенко здобув, отримавши перемогу у міському конкурсі проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю для інститутів громадянського суспільства.
       У поході, крім вихованців ЦПО "Соняшник", взяли участь учні шкіл міста, серед яких були діти з родин учасників АТО - ООС, діти-сироти та діти з багатодітних родин.
       В.М. Пантюшенко, переможець Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" в номінації "Методист року - 2018", зазначив, що цей похід став активною формою організації патріотичного виховання українських дітей.
       За його словами, ця мандрівка була чудовим практично-діяльнісним доповненням до знань учнів з "Київщинознавства", крім того, тут важливу роль відіграло використання української символіки у процесі патріотичного гартування учнівської молоді, а також пропаганда здорового способу життя в умовах водного походу.
       Організатори походу глибоко переконані, що патріотизм, як любов до Батьківщини, починається з любові до рідної природи, до землі, де ти народився і живеш, до річки, на якій стоїть твоє місто, до людей, які живуть поруч.
       Під час походу його учасники пройшли на човнах 47 км водою та зіткнулися з рядом перешкод. Доводилося продиратися через тісні ділянки річки, де катамаран шириною в два метри буквально затискався між берегів.
       Траплялися відтинки маршруту, де глибина води була не більше долоні, тоді доводилося іти пішки та волочити човни мілиною.
       У двох місцях на шляху мандрівників зустрілися складнопрохідні пороги та дві дамби. Повз одну з них довелося обносити тільки вантаж, бо умови дозволяли перегнати розвантажені човни водою. А повз другу дамбу юні туристи обносили і вантаж, і човни.
       Але крім труднощів походу, були і цікаві речі: учасники, згідно плану краєзнавчої роботи, відвідали унікальний комплекс водяних млинів, збудованих у ХІХ столітті між селами Щербаки та Городище-Пустоварівське.
       Цікавими були зустрічі з місцевими мешканцями. Люди привітно зустрічали і учасників походу, і прапори.
       Але найбільш запам'ятався фінал мандрівки вже у Білій Церкві. Недалеко від Дерев'яного мосту дітям трапився гурт людей, які, помітивши туристські човни під прапорами, буквально вибухнули гучними оплесками та скандували "Слава Україні!".
       Учасники походу отримали заряд енергії та бадьорості, удосконалили туристські навички, ще раз переконалися, яка прекрасна та неповторна природа рідного краю!

Щиро вітаємо педагогів Центру позашкільної освіти "Соняшник" з перемогою в обласному конкурсі віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти:

  • КЛЕЙМЬОНОВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА, керівник студії образотворчого мистецтва "Палітра" - І МІСЦЕ З ВІДЗНАКОЮ!
  • ЩЕРБИНА НАДІЯ ІВАНІВНА, завідувач художньо-естетичного відділу, керівник творчої майстерні "Радосвіт" - ІІ МІСЦЕ!
  • КРАСИЛЬНІКОВА ОЛЬГА ІВАНІВНА, керівник клубу "Майстерня здоров'я" - ІІ МІСЦЕ!

Участь у міському конкурсі дитячих малюнків на тему " Літо. Друзі, Мрія" , який проходив з 28 червня по 5 липня за ініциативою   депутата Київської обласної рада , заступника міського голови . Олександра Поляруша.   Вихованці  Зразкової студії образотворчого мистецтва " Берестяночка " Хіврич Маргарита та Коробко Марк вибороли почесні нагороди з цінними подарунками .Все, що встигла створити і продовжує творити ця небайдужа до мистецтва дівчинка , здобуло визнання на VI Міжнародному багатожанровому фестивалі - конкурсі " Симфонія кольорів " , який проходив у Львові .
Контакти:

Поштова адреса:
м.Біла Церква,
б-р.Олександрійський,17

Телефон:
(0456) 39-02-89
             39-02-92

Електронна адреса:
mysunflower@i.ua

"Соняшник"
в facebook