Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Центр позашкільної освіти
та професійного самовизначення учнівської молоді
"СОНЯШНИК"
Центр позашкільної освіти
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Контакти:

Поштова адреса:
м.Біла Церква,
б-р.Олександрійський,17

Телефон:
(0456) 39-02-89
             39-02-92

Електронна адреса:
mysunflower@i.ua

"Соняшник"
в facebook
       Вітаємо із гран-грі Анну Романюк, вихованку школи журналістської майстерності (керівник - Цуканова М.М.) у ХІ Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст"!
       До Вашої уваги розповідь Анни про конкурс.

Як я отримала Гран-прі на Всеукраїнському журналістському конкурсі

       Кілька годин тому на моєму робочому столі було пусто. Зараз стоїть нагорода. Кубок за перемогу в ХІ Всеукраїнському конкурсі "Я - журналіст". Гран-прі вручили в Національній спілці журналістів України. Проводили захід організатор конкурсу та секретар НСЖУ Віталій Голубєв, голова НСЖУ Сергій Томіленко та Перша секретарка НСЖУ Ліна Кущ.
       Як трофей опинився в 15-річної білоцерківки? Ще самій складно повірити, що серед 515 робіт старшокласників виділили матеріал "Дякую мамі". Моя вчителька з журналістики Марина Цуканова сказала, що я написала зворушливо. Віталій Голубєв виразився, що слово 5-річної героїні: "Любу" остаточно вирішило, кому віддати нагороду. Суддям сподобалася щирість в оповіді. У творі згадуються книги, які ми з мамою читаємо. Магазин, який відвідуємо. Прості розмови за чашечкою кави. Можливо, члени журі провели паралель зі своїм життям, побачили щось рідне та відзначили нагородою.
       Спочатку я хотіла взяти участь у номінації "фото". Зробила 1000 світлин, але на конкурс я нічого не відправила: то емоція награна, то поза не така. Але не розчарувалася й одразу взялася за написання твору. Хотіла створити щиру розповідь. Через тиждень "творчих мук" матеріал вдалося завершити.
       …Чую гудок смартфона. Нещодавно мені телефонували аферисти. Казали, що з картки зняли всі гроші. Налаштувалася на неприємну розмову:
-        Ало, - невдоволеним голосом проказала я.
-        Аню?
-        Так, - стверджую ще нижчим тоном.
-        Це Віталій Голубєв.
-        О, добрий день! - Весело вітаюся, настрій змінився миттєво.
       Особисте запрошення в НСЖУ для нагородження як однієї з переможниць стало приємною несподіванкою (конкретного результату я так і не знала - до самого моменту вручення нагороди). Кілька годин після дзвінка я картала себе за те, що так грубо почала розмову. Зараз це весела історія, яка згодом переросла в найщасливіше завершення року.
       У конференц-залі НСЖУ були присутні три учениці з Київської області та їхні наставниці. Анна Скряга та Катерина Виноградова отримали "бронзу" в номінації "Відео". Я ж з нетерпінням чекала, коли оголосять призові місця письмових робіт.
       Третє місце - серед кількох не чую свого прізвища. Друге - також. Організатори тримають інтригу. Я повертаюся до Марини Миколаївни та здивованими очима дивлюся на неї. Тож перше місце отримує… Не Анна Романюк. Їй вручають Гран-прі! А далі, як уві сні. Учителька обіймає мене. Оплески. Усі виходять до кафедри. Тримаю нагороду. Потім мікрофон. Відчуваю себе, немов на врученні премії "Греммі". Спалахи від фотоапарата. Усмішка до вух. Трясуться ноги та руки. Радісний і нервовий голос у мікрофоні. Захід завершився.
       …Кубок побачив київську ялинку на Софійській площі, маршрутку та дорогу до Білої Церкви. Тепер він у моїй кімнаті спостерігає за тим, як я натискаю на клавіші. Обіцяю: він зустріне ще багато нових звершень.
       Якщо ви хочете прочитати мою статтю, то переходьте на сайт "Я - журналіст" ij.ogo.ua. Через деякий час там з'являться роботи всіх переможців конкурсу.

Анна Романюк

Протокол підсумків І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"
Номінація "Декоративно-вжиткове мистецтво"

       Вітаємо із перемогою у заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості "Мій домашній улюбленець" вихованців студії образотворчого мистецтва "Барви" (керівник Чубачкіна Л.М.)!
       Бажаємо переможцям і учасникам творчого натхнення, наснаги та успіхів!

       Юні скульптори школи декора (керівник - Чубачкіна Л.М.) підготувалися до теплого новорічного чаювання в колі друзів!
       Вихованці студії образотворчого мистецтва "Барви" (керівник - Чубачкіна Л.М.)  чекають сніжної, пухнастої, казкової зими!
       Новорічні свята продовжуються, а з ними - феєрверк подарунків, посмішок та мрій, на здійснення яких ми так сподіваємося! Театрали студії "Артистик" ( кер. Друзь О.Г.) приготували новорічне вітання "Найкраща пора".
       Щасливого Нового року!
       "Добрий вечір тобі, пане господарю" — одна з найвідоміших українських щедрівок, яку традиційно виконують на зимові свята від Різдва до Водохреща (під Новий рік і у Щедрий Вечір). Відповідно до різдвяно-новорічних звичаїв, щедрівки, як і колядки, величають господаря та його родину. Назва «щедрівка», питомо східнослов'янського походження. Вона безпосередньо стосується спеціальної вечері — «куті», яку влаштовують після тривалого посту.
       Фрагмент вистави "Від Миколая до Різдва".Театральна студія "АРТИСТИК".(Кер. Друзь О.Г.)
       Кожна дитина з нетерпінням чекає новорічного дива. В творчій майстерні "Радосвіт" (керівник- Щербина Н.І.) гуртківці із задоволенням готувались до декади зимових свят. До Вашої уваги онлайн-виставка дитячих робіт "Зима- дивовижна". Зимові пейзажі, святкові натюрморти, птахи, а також цікаві творчі роботи зимової тематики.
       Усім бажаємо добра, затишку, здоров'я у 2021 році!!!
       Онлайн-виставка робіт.
       Хочемо поділитись радісною новиною та ще раз привітати керівників гуртків та вихованців ЦПО "Соняшник". 28 грудня проходило нагородження дітей, які приймали участь у міському конкурсі "Намалюй своє майбутнє" від Біла Вежа Груп. Нещодавно щасливі переможці та їх батьки отримали фото і ми з радістю хочемо поділитись з вами. Саме наші гуртківці отримали головний приз (грошову нагороду 500 грн.) серед близько 500 учасників.
  • Тарабріна Софія, творча майстерня "Радосвіт", кер. Щербина Н.І.;
  • Коробко Марк, зразкова студія образотворчого мистецтва "Берестяночка", кер. Коробко Валентина В.І.;
  • Новрузова Єлизавета, студія образотворчого мистецтва "Барви", кер. Чубачкіна Л. М.,
а також відзначили дипломом
  • Ніколаєнко Артема, студія образотворчого мистецтва "Акварелі" кер. Бобло В. М. та
  • Марію Бодарєву-Гріневич студія образотворчого мистецтва "Барви" кер. Чубачкіна Л. М. 
       Бажаємо усім гуртківцям і керівникам у Новому році творчого натхнення, нових перемог, здоров'я, радості, добра!!!

Робота педагогів ЦПО “Соняшник” під час карантину

Робота педагогів ЦПО “Соняшник” під час карантину (11.01-12.01.2020)

Робота педагогів ЦПО “Соняшник” під час карантину (13.01-14.01.2020)

       В рамках міжгурткової роботи, проведений дистанційний конкурс дитячої творчості "Феєрія зимового птаха " ,до якого долучилися студії: "Акварелі ", керівник Бобло В.М., "Берестяночка ", керівник Коробко В.І., "Палітра ", керівник Клеймьонова Л.В., "Азалія ", керівник Красніцька-Луцик Л.М та Клуб гармонійного розвитку дітей, керівник Бобло Л.П.
       Гуртківці представили свої роботи на конкурс у різноманітних техніках виконання: витинанка,  графіка,  гуаш,  акварель,  вовняний живопис,  береста,  петриківка,  дудлінг,  біомозаїка,  художнє конструювання (фольга та вата).
       Роботи оцінили професійні художники міста. Чекаємо на результат.

       З нагоди святкування 22 січня Дня Соборності України гуртківці театральної студії "АРТИСТИК" (кер.Друзь О.Г. ) ініціювали поетичний patriotic-fest "МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА" - виконання вірша патріотичної тематики у відео-форматі та розміщення на сторінці Цпо Соняшник у Фейсбук.
       Слава Україні!
Зорепад переможців онлайн-конкурсу дитячої творчості "Феєрія зимового птаха ".
Учасники конкурсу:
  • Народна студія петриківського розпису "Азалія ", керівник Красніцька-Луцик Л.М.
  • Зразкова студія образотворчого мистецтва "Берестяночка ", керівник Коробко В.І.
  • Студія образотворчого мистецтва "Акварелі ", керівник Бобло В.М.
  • Студія образотворчого мистецтва "Палітра ", керівник Клеймьонова Л.В.
  • Клуб гармонійного розвитку дітей,  керівник Бобло Л.П.
Вітаємо!
Робота педагогів ЦПО “Соняшник” під час карантину

       Вітаємо вихованців ЦПО "Соняшник" - переможців АРТ-галереї "Безпека дорожнього руху - це життя!":
І місце - Коробко Марк, вихованець зразкового художнього колективу "Студія образотворчого мистецтва "Берестяночка" (керівник В. Коробко), за роботу "Стань помітним на дорозі".
І місце - Кушпіль Жанна, вихованка студії образотворчого мистецтва "Палітра" (керівник Л. Клеймьонова), за роботу "Стоп! Збережіть життя, будьте небайдужими!".
ІІІ місце -Кудінова Анна, вихованка творчої майстерні "Радосвіт" (керівник Н. Щербина), за роботу "Будь уважним, переходячи дорогу".
       Бажаємо гуртківцям та їхнім керівникам творчої енергії, наснаги та наполегливості!

       Радіємо, що вихованці ЦПО "Соняшник" долучилися до обласного еко-челенджу "Зроби годівничку - врятуй пташину", що проходив в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проєкту "Екологічний кластер "EcoWorldKids".
       Вітаємо із отриманими сертифікатами!
       Так тримати далі!